KONTAKT

VVS Comfort AS

Næringsveien 10
1820 Spydeberg

Vi foretrekker faktura via EHF, men kan også motta faktura på faktura@vvscomfort.no 

Generelle henvendelser:

Telefon 69 83 85 85 (Sentralbord som betjenes av Call IT) Basert på en beskrivelse fra oss setter Call IT deg i kontakt med riktig person her hos oss, eller sender beskjed videre.

Christian Grimeland 
Daglig Leder

Mobil 900 12 523

christian@vvscomfort.no

Terje Spydevold
Kalkulatør og prosjektleder

Mobil 976 51 544

terje@vvscomfort.no

Fredrik Grimeland
Prosjekteier

Mobil 488 68 630

fredrik@vvscomfort.no

Gunnar Grimeland
Styreformann

Mobil 906 42 342

gunnar@vvscomfort.no

Ragnar K. Hermandrud
Servicesjef

Mobil 971 51 263

ragnar@vvscomfort.no

Kaja H. Hansen
HR

Mobil 934 61 953

kaja@vvscomfort.no

Stian Kristiansen
Prosjektleder

Mobil 948 75 233

stian@vvscomfort.no

Pål Magnus Stensholt
Prosjektleder

Mobil 930 30 495

Pal.magnus@vvscomfort.no

Bjørn Nordmo
Prosjektleder

Mobil 40642029

bjorn@vvscomfort.no

Erik Solbrekke
Prosjektleder

Mobil 950 23 993

erik@vvscomfort.no

Jonathan Bjerkli
Prosjektleder

Mobil 988 10 208

jonathan@vvscomfort.no

André Eriksen
Lager og nettbutikk/delebestilling vanning