KONTAKT

VVS Comfort AS

Håndverkveien 6
1820 Spydeberg

Vi foretrekker faktura via EHF, men kan også motta faktura på faktura@vvscomfort.no 

Generelle henvendelser:

Telefon 69 83 85 85 (Sentralbord som betjenes av Call IT) Basert på en beskrivelse fra oss setter Call IT deg i kontakt med riktig person her hos oss, eller sender beskjed videre.

Christian Grimeland 
Daglig Leder

Mobil 900 12 523

christian@vvscomfort.no

Are Hagen Lepsøy
Prosjektsjef

Mobil 915 33 316

are@vvscomfort.no

Gunnar Grimeland
Styreleder

Mobil 906 42 342

gunnar@vvscomfort.no

André Eriksen 
Lager og nettbutikk/delebestilling
vanning

Mobil 951 42 218

andre@vvscomfort.no

Terje Spydevold
Kalkulatør

Mobil 976 51 544

terje@vvscomfort.no

Christian Signebøen
Prosjektleder

Mobil 915 33 122

christian.signeboen@vvscomfort.no

Tobias Rosendahl
Avdelingsleder vanning

Mobil 456 52 895

tobias@vvscomfort.no

Ragnar K. Hermandrud
Servicesjef

Mobil 971 51 263

ragnar@vvscomfort.no

Shelley Alexandra Dahl
HR

Mobil 478 36 214

shelley@vvscomfort.no

Stian Kristiansen
Prosjektleder

Mobil 948 75 233

stian@vvscomfort.no

Fredrik Danielsen
Prosjektleder

Mobil 458 13 109

fredrik.danielsen@vvscomfort.no

Michelle Johansson
Økonomi og regnskap

Mobil 474 74 073

michelle@vvscomfort.no

Bartosz Kwiatowski
Prosjektleder

Mobil 477 23 792

bartosz@vvscomfort.no

Jørn Anker Helgestad
Prosjektleder

Mobil 909 17 996

jorn@vvscomfort.no